KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13418151
nr 1341 8151
Axel Tallberg
(I860-1928), Sverige
Etsning, Mjölkerskan. Signerad. Motivet: 17x23 cm
Utrop:
500 kr
måndag 17 augusti 2020
kl 19:09:24
Axel Tallberg
Läs mer om Axel Tallberg